150 lat VLO – o Jubileuszu

Absolwentki i Absolwenci! 

Drodzy Członkowie Społeczności V Liceum Ogólnokształcącego!

Już za niedługo, bo w 2021 r. będziemy świętować 150 lat istnienia V Liceum Ogólnokształcącego im. Augusta Witkowskiego w Krakowie. Taka okrągła rocznica wymaga od nas szczególnego zaangażowania. Toteż zabraliśmy się do pracy już jakiś czas temu i powstał:

Komitet Organizacyjny Jubileuszu 150-lecia V Liceum Ogólnokształcącego.

25 kwietnia 2017 r. Zarząd SAIP VLO podjął decyzję o powołaniu kolegi Marka Kordylewskiego na Przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego Obchodów 150-lecia VLO. Marek zorganizował pracę Komitetu i rozpoczęły się przygotowania. To co widzicie dziś to wynik społecznego zaangażowania sporej grupy ludzi, którzy nie szczędząc swojego czasu, przygotowali zręby obchodów Jubileuszu.

Komitet Organizacyjny Jubileuszu 150-lecia VLO działa w oparciu o regulamin.

Komunikat #4 Komitetu Organizacyjnego Jubileuszu 100 lecia VLO (1972 r.) 

Komitet Honorowy Jubileuszu 150-lecia V Liceum Ogólnokształcącego.

Komitet Organizacyjny wraz z Zarządem SAIP VLO oraz Dyrekcją VLO zwrócił się z prośbą o zaszczycenie swym udziałem w Komitecie Honorowym Jubileuszu do znamienitych absolwentów.

Przewodniczącym Komitetu Honorowego zgodził się zostać prof. dr hab. Adam Daniel Rotfeld, natomiast Członkami: prof. zw. inż. arch. Witold Cęckiewicz, prof. dr hab. inż Jerzy W. Niewodniczański, prof. dr hab. Krzysztof Pałecki, prof. dr hab. Stanisław Rodziński oraz maestro prof. Antoni Wit.

Skład Komitetu Honorowego Jubileuszu 100-lecia VLO (1972 r.) 

Co chcemy zrobić?

Czy to wszystko co może się wydarzyć w roku Jubileuszowym? Otóż nie, jesteśmy otwarci na każdy pomysł, przyjdźcie do nas, porozmawiamy!

Program obchodów Jubileuszu 100-lecia VLO (1972 r.)